Prašome užpildyti užklausos formą, kad mes galėtume Jums persiųsti Jūsų pasirinktą katalogą
 
Siųsti


Atgal

Apie mus

Sėkmingo mūsų darbo prielaida yra tai, kad mes parduodame tik labai kokybišką produkciją. Turėdami didelę darbo patirtį, klientams teikiame metodologines konsultacijas.

Daugiausiai dėmesio skiriame kokybiškai aptarnauti savo klientus, t.y., teikiame patikimas garantinio ir pogarantinio serviso bei profilaktinės priežiūros paslaugas, operatyviai priimame užsakymus ir greitai pristatome prekes.

Visi mūsų komandos nariai yra savo srities profesionalai, nuolatos keliantys kvalifikaciją. Be to, mes periodiškai dalyvaujame firmų gamintojų rengiamuose mokymuose. Jų metu gauname naujausią aktualizuotą informaciją apie parduodamą produkciją ir betarpiškai mokomės naudotis įranga bei teikti jos serviso paslaugas. Gamintojai savo vardiniais sertifikatais patvirtina, kad mokymus baigę darbuotojai turi oficialią teisę mokyti dirbti su gamintojų įranga bei ją aptarnauti.

UAB "Grida" parduoda įvairių gamintojų produkciją, kurios asortimentas yra nuo kasdieniam laboratorijos darbui reikalingų smulkmenų, iki sudėtingų aparatų.

Konsultuojame prietaisų ir įrangos naudojimo klausimais. Specialia programine įranga kalibruojame dozavimo priemones, jas remontuojame ir prižiūrime.

Suvokdami mokslo bei technologijų svarbą ateities kartoms remiame mokslo įstaigas, t.y. dovanojame joms mokymui reikalingos įrangos.

Nuo 2016 metų UAB „Grida“ priklauso Lietuvos verslo konfederacijai.

Su UAB „Grida“ elgesio politika galite susipažinti čia: 

UAB „Grida“ neturi dukterinių ar asocijuotų įmonių.